mining excavator 1736293 kopia4

GÓRNICTWO
I PRZEMYSŁ

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów dla branży górniczej i przemysłu. Wyroby produkowane na naszej dedykowanej linii spełniają najwyższe standardy.

GÓRNICTWO I PRZEMYSŁ

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE PRODUKTY

warstwa

Na wysoką trwałość oraz odporność naszych produktów ma wpływ nie tylko doskonała jakość surowca, którego używamy do produkcji wyrobów, ale również wieloletnie doświadczenie w branży. Stawiamy na ciągły rozwój, co skutkuje systematycznym poszerzaniem wiedzy i doskonaleniem procesów.

warstwa

Naszym celem jest wytwarzanie doskonałej jakości produktów w konkurencyjnych cenach w określonych ramach czasowych. Potwierdzeniem  najwyższej jakości standardów są liczne atesty i certyfikaty jak np. ISO 19001, czy ISO 14001.

warstwa

Produkty wykonane z polietylenu charakteryzują się niskim ciężarem właściwym, dzięki czemu ich montaż jest znacznie łatwiejszy w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

warstwa

W pełni wykorzystujemy możliwości, jakie dają współczesne osiągnięcia techniki. Inwestujemy w udoskonalanie linii produkcyjnych oraz w badania nad naszymi wyrobami, aby móc dostarczać do naszych klientów tylko produkty najwyższej jakości. Co ważne wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce.

Naszym cennym klientom zapewniamy
najwyższej jakości produkty oraz usługi.