Kariera

news

Zobacz kogo aktualnie szukamy

INŻYNIER PROCESU – WYTŁACZANIE TWORZYW SZTUCZNYCH

Opis stanowiska:

Jako Inżynier Procesu będziesz kluczowym członkiem naszego zespołu odpowiedzialnym za optymalizację procesów produkcyjnych oraz wprowadzanie innowacji w zakresie produktów i technologii. Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Opracowywanie i optymalizację receptur nowych i istniejących produktów.
  • Wdrażanie nowych technologii, z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki.
  • Analizę rynku pod kątem konkurencji i nowości technologicznych.
  • Koordynację działań w celu poprawy wydajności i eliminacji strat.
  • Realizację projektów poprawiających konkurencyjność produktów.

Kogo szukamy?

Jeśli posiadasz pasję do technologii i lubisz wdrażać innowacyjne rozwiązania, jesteś osobą, której szukamy! Idealny kandydat to osoba z:

  • Wykształceniem wyższym technicznym.
  • Min. 4-letnim doświadczeniem zawodowym.
  • Znajomością technologii wytłaczania, rotoformowania i inżynierii tworzyw sztucznych.
  • Doświadczeniem w prowadzeniu projektów badawczych.
  • Znajomością zasad zarządzania jakością.
  • Znajomością języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym.
  • Umiejętnością pracy w zespole, kreatywnym myśleniem i innowacyjnym podejściem do problemów.
  • Bardzo dobrą znajomością MS Office.

Co oferujemy?

  • Realny wpływ na kształtowanie procesów w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Dużą dozę samodzielności w pracy i podejmowaniu decyzji – raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy.
  • Możliwość pracy hybrydowej.

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Rodzaj pracy: stacjonarna

Oferta pracy Inżynier procesu – wytłaczanie tworzyw sztucznych, „ELPLAST+” sp. z o.o., Jastrzębie-Zdrój (pracuj.pl)

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „ELPLAST+”  Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu – Zdroju, ul. Niepodległości 8, 44-336 Jastrzębie – Zdrój, numer telefonu: 32 471 80 40,  moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1402.”

Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane osobowe możemy udostępnić podmiotom wspierającym nas w procesie rekrutacji, podmiotom świadczącym nam usługi serwisowe. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane.