Wielki Bal Charytatywny Infrastruktury i Budownictwa

Wielki Bal Charytatywny Infrastruktury i BudownictwaW sobotę 21 stycznia w salach Hotelu Hilton odbył się I. Wielki Charytatywny Bal Karnawałowy Środowiska Infrastruktury i Budownictwa. Bal był też miejscem inauguracji obchodów 25-lecia Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Uczestniczyło w nim blisko ćwierć tysiąca osób z firm i instytucji zajmujących się na co dzień tworzeniem polskiej infrastruktury.

Obecni byli również przedstawiciele innych firm, będących sympatykami i interesariuszami tego obszaru biznesu. W ramach Balu odbyła się aukcja charytatywna, przygotowana i przeprowadzona wspólnie przez PZPB i Dom Aukcyjny Art In House. Zysk z Aukcji, który wyniósł blisko 60 tys. złotych, zostanie przekazany na cel charytatywny.

Uroczyście informujemy, że firma ELPLAST+ Sp. z o.o. również była uczestnikiem Wielkiego Balu i zarazem brała czynny udział w aukcji charytatywnej.

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.