Warsztaty Klubu Sportowa Polska już za nami

Warsztaty Klubu Sportowa Polska

W dniu 7 czerwca 2016 r. w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie odbyły się Regionalne Warsztaty Klubu Sportowa Polska. Tematyka warsztatów spotkała się z dużym zainteresowaniem. Warsztaty były świetną okazją do spotkania się przedstawicieli samorządów, którzy zarządzają infrastrukturą sportowo-rekreacyjną oraz planują budowę lub modernizację obiektów sportowych.

Wszystkim uczestnikom  obecnym na naszym wykładzie  pt. „Zagospodarowanie akwenów wodnych poprzez budowę nowoczesnych kąpielisk i przystani cumowniczych  na bazie modułowych pomostów pływających” dziękuję za przybycie  i zapraszam do współpracy.

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.