Targi Wiatr i Woda 2018 w Warszawie

Targi Wiatr i Woda 2018
Tegoroczne Targi Wiatr i Woda w Warszawie dobiegły końca. Chcemy serdecznie Państwu podziękować za odwiedzenie naszego stoiska. Dziękujemy również za bezpośrednie spotkania oraz ciekawe rozmowy. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie co najmniej tak samo owocna.

Jest nam również niezwykle miło poinformować ,że na Targach otrzymaliśmy Nagrodę Prezesa Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego za nasz produkt jakim są tworzywowe pomosty pływające.

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.