Sztuczne naśnieżanie z wykorzystaniem rur PE.

Powietrze zaczęło w końcu osiągać temperatury ujemne, więc pora przygotować się do sezonu narciarskiego. Dotyczy to zarówno samych sympatyków białego szaleństwa, jak i właścicieli stoków narciarskich. Zima w Polsce jest kapryśna i by nie zdawać się wyłącznie na łaskę naturalnego śniegu, warto pomyśleć o systemach sztucznego naśnieżania. Sztucznie stworzony śnieg jest cięższy od śniegu naturalnego, przez co trudniej się kompresuje za pomocą ratraków, czy użytkowania go przez narciarzy i snowboardzistów. Ponad to śnieg sztuczny jest świetną podwaliną pod śnieg naturalny, wiążąc się z nim sprawiając, że dłużej pozostaje na stoku.

Rury z PE do instalacji naśnieżania

Sztuczne naśnieżanie jest obecnie podstawą turystyki zimowej, bez którego stoki narciarskie nie byłyby w stanie spełniać pokładanych w nich oczekiwań. Inwestycja we własny system naśnieżania, jest dobrą metodą przyciągnięcia turystów pragnących skorzystać z możliwości aktywnego wypoczynku na stoku narciarskim. W ofercie firmy Elplast+ znajdziecie Państwo dedykowane instalacjom sztucznego naśnieżania rury PE. Polietylen jest idealnym materiałem do tworzenia tego typu systemów – łatwo można go łączyć i kształtować oraz jednocześnie charakteryzuje się dużą odpornością mechaniczną. Szeroki wybór kształtek pozwala na tworzenie rurociągów o dowolnych kształtach, dostosowując je go indywidualnej rzeźby terenu. Po sezonie instalacja naśnieżania może zostać z łatwością zdemontowana i wykorzystana ponownie w następnym roku.

Polecane produkty:

Rury wodociągowe

Rury kanalizacyjne

Studnie kanalizacyjne

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.