Poznań na sportowo!

Poznań na sportowo!18 października 2016 r. w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich miały miejsce kolejne Regionalne Warsztaty Klubu Sportowa Polska na których byliśmy obecni. Warsztaty zostały zorganizowane przy współpracy Departamentu Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.  Była to również okazja do spotkania się przedstawicieli samorządów, którzy zarządzają infrastrukturą sportowo-rekreacyjną oraz planują budowę lub modernizację obiektów sportowych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i obecność na naszej prezentacji pt. „Aktywna Woda z ELPLAST+” zagospodarowanie akwenów wodnych poprzez budowę nowoczesnych kąpielisk na akwenach oraz przystani cumowniczych na bazie modułowych pomostów pływających.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy
Marzena Kern-Michalczuk
Kierownik Sprzedaży Sport&Rekreacja
Elplast + Sp. z o. o.

tel. 502 686 337
email:marzena.kern@elplastplus.pl

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.