Porty najazdowe – bezpieczny parking dla skuterów wodnych

Porty najazdowe – bezpieczny parking dla skuterów wodnych

Własne miejsce do wypoczynku nad wodą z dostępem do linii brzegowej to bez wątpienia nabytek, jakiego nikt się nie powstydzi. Niestety często zdarza się, że  miejsca te są niezagospodarowane w właściwy sposób, brakuje infrastruktury do uprawiania sportów wodnych a co za tym idzie  brakuje miejsca do cumowania i wodowania jednostek pływających. Jesteśmy w posiadaniu skutera wodnego, kajaka, łódki i chcemy mieć komfort z wygodnego cumowania czy wodowania naszego sprzętu?

Łatwy najazd i wygodne użytkowanie

Z pomocą przychodzi nam niezwykle proste i wygodne rozwiązanie, w postaci portów (slipów) najazdowych. Jak działają? To nic skomplikowanego. Porty najazdowe złożone są z modułowej konstrukcji, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania długości portu do posiadanego skutera . Dzięki modułowemu rozwiązaniu istnieje możliwość  parkowania skutera jeden za drugim. Najazdy (slipy) wyposażone są w rolki zarówno pod kil, jak też dziób, co w znaczny sposób ułatwia wjazd skutera i jego zaparkowanie. Mocowanie portu jest zarówno przednie, jak i boczne, co oznacza, że nie musimy martwić się lokalizacją pomostu czy nabrzeża, do którego przytwierdzony zostanie port najazdowy. W jego budowie została także uwzględniona możliwość montażu wyciągarki oraz uchwyt umożliwiający przypięcie i zabezpieczenie skutera.

Porty najazdowe są nie tylko funkcjonalne, ale pozwalają utrzymać nasz sprzęt w dobrej kondycji i czystości. Nie powodują uszkodzeń, wgnieceń czy zadrapań sprzętu pływającego. Mogą także służyć do transportu i załadunku skutera, zapewniając mu ochronę. Są bezpieczne i ułatwiają swobodny dostęp do skutera, dając tym samym możliwość zrobienia jego przeglądu bez konieczności wyprowadzania maszyny na ląd. Porty najazdowe to bez wątpienia doskonałe rozwiązanie dla każdego posiadacza skutera wodnego, ceniącego swobodny dostęp do maszyny, wygodne i bezpieczne parkowanie i przechowywanie po zakończonym sezonie.

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.