Pomosty serii nisko i wysokoburtowej – czym się różnią i który wybrać?

Pomosty pływające z polietylenu to coraz bardziej popularne systemy pomostów, znajdujące rzeszę odbiorców ze względu na swoją wytrzymałość oraz łatwości montażu. Dzięki modułowej budowie dają one nieograniczone możliwości konfiguracji ich elementów. Inwestor może w dowolny sposób zestawiać kolejne moduły pomostu, dostosowując jego finalny kształt do swoich aktualnych potrzeb. Łatwy montaż  pomostów wiąże się równocześnie z łatwością demontażu jego modułów, dzięki czemu mogą ona zostać składowane poza sezonem bez ryzyka uszkodzenia przez lód zamarzającego jeziora, czy tafle kry płynące rzeką.

Rodzaje modułów pomostów pływających

Modułowe pomosty pływające produkowane przez firmę Elplast+ występują w dwóch wymiarach wysokości, które powinny być dobierane w zależności od tego jaką funkcje pomosty miałyby spełniać. Pierwszym typem pomostów pływających są pomosty serii niskoburtowej. Ten typ pomostów z powodu małego wystawania ponad lustro wody, przeznaczony jest głównie dla kajakarzy i wioślarzy. Drugi typ pomostów to pomosty serii wyskoburtowej. Dzięki swojej konstrukcji sprawdzają się one świetnie jako pomosty cumownicze w przystaniach dla jachtów i łodzi żaglowych. Znajdują również zastosowanie jako pomosty rekreacyjne i wędkarskie, można z nich tworzyć również małe baseny pływające. Obie serie pomostów mogą zostać wyposażone w szereg elementów dodatkowych, takich jak burty, drabinki, czy pomosty najazdowe dla kajaków  i skuterów wodnych. Szeroki wybór osprzętu w połączeniu z dowolnością łączenia modułów sprawiają, że pomosty pływające można w bardzo łatwy sposób dostosować, zarówno do kształtu linii brzegowej, jak i potrzeb inwestora.

Polecane produkty:

Rury wodociągowe

Rury kanalizacyjne

Studnie kanalizacyjne

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.