Pomosty pływające nie tylko na dużych jeziorach

Pomosty pływające nie tylko na dużych jeziorach

Jesteś właścicielem pięknego terenu z dostępem do wody? Prowadzisz hotel, ośrodek wypoczynkowy lub nabrzeżną restaurację? A może jesteś szczęśliwym posiadaczem domu z dostępem do jeziora? We wszystkich tych przypadkach, fantastycznie byłoby mieć możliwość relaksu podczas łowienia ryb, korzystania ze słonecznej pogody czując pod sobą fale wody lub mieć sposobność wypłynięcia na środek akwenu rowerem wodnym lub kajakiem. Być może nawet chcesz umożliwić sobie lub swoim gościom przedostanie się na drugi brzeg lub  zbudować kąpielisko pływające na otwartym akwenie. Jak zrealizować te wszystkie pomysły i z jakich technologii skorzystać?

Pomost pływający na duże i małe potrzeby

Dzięki rozwojowi produkcji elementów pływających, mamy do dyspozycji wiele ciekawych i łatwych w montażu rozwiązań. Wśród nich znajdują się tworzywowe pomosty pływające. To idealna alternatywa dla stałych konstrukcji drewnianych, stalowych czy betonowych ciężkich pomostów, których wybudowanie jest nie tylko czasochłonne, ale też kosztowne. Modułowy  pomost pływający z tworzywa sztucznego daje możliwość zbudowania konstrukcji o dowolnej długości i dowolnej konfiguracji w krótkim czasie. Po połączeniu ze sobą pływaków jesteśmy w stanie ułożyć „ścieżkę” lub dowolną konstrukcję pływającą  , która spełni wiele zróżnicowanych funkcji. Wszystko zależy od naszych oczekiwań i wyobraźni. Połączone ze sobą pływaki mogą służyć jako molo spacerowe lub pomost cumowniczy zapewniający przystań dla rowerów wodnych, kajaków czy łódki, jak też miejsce do relaksu podczas wędkowania bądź opalania. Z powodzeniem jednak, można wykorzystać go do budowy kładki spacerowej, umożliwiającej krótką przeprawę na drugi brzeg, bez konieczności obchodzenia wokół zbiornika wodnego. Z powodzeniem można je również wykorzystać do budowy  kąpieliska, basenu pływającego na stawie, jeziorze lub innym akwenie.

Zalety systemu  tworzywowych elementów pływających

Dzięki solidnemu wykonaniu i wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, pomosty pływające dostępne w Elplast+ są odporne na czynniki zewnętrze. Oznacza to, że ani uderzenia ani promienie słoneczne, nie naruszą struktury elementów. Modułowa, sztywna i stabilna konstrukcja oraz  antypoślizgowa struktura powierzchni umożliwia bezpieczne poruszanie się po nich. Zostały skonstruowane w sposób umożliwiający łatwy montaż, jak również szybki demontaż. Jeżeli myślisz o stworzeniu pomostu na swoim akwenie w krótkim czasie, bez pozwolenia na budowę i użycia ciężkiego sprzętu nie ma lepszego pomysłu od wykorzystania tworzywowych elementów pływających produkcji ELPLAST+ .

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.