Nowa oferta rur do przesyłania paliw gazowych firmy ELPLAST+

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, firma Elplast+ po prawie 15 latach wraca do produkcji rur polietylenowych służących do przesyłania paliw gazowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości rury do technologii wykopowych i bezwykopowych. Produkujemy monolityczne rury jednowarstwowe GAZ PE100 o średnicy Ø 16-400 mm, o długościach 6 i 12 metrów. Oferujemy również monolityczne rury jednowarstwowe (MONO GAZ PE100 RC 1RC) o średnicy Ø 16-63 mm, dostępne w 6 i 12 metrowych odcinkach oraz zwojach od 50 do 300 metrów bieżących. Ostatnią nowością w naszej ofercie są monolityczne rury dwuwarstwowe współwytłaczane (MONO GAZ PE100 RC 2RC) o przekroju Ø 75-400 mm, sprzedawane w wymiarach 6 i 12 metrów, bądź rury od Ø 75 – 160 mm również w zwojach 50-300 metrów bieżących.

Wszechstronność i łatwy montaż rur do przesyłania gazu

Rury naszej produkcji znajdują szerokie zastosowanie w przesyłaniu paliw gazowych (w tym także biogazu). Mogą być wykorzystywane w remontach i rekonstrukcjach rurociągów gazowych, bezwykopowych wymianach starych rurociągów, czy renowacji starych rurociągów metodami ciasno lub luźno pasowanymi (np. krakingu, reliningu, slipliningu, czy burstliningu). Rury do przesyłu paliw gazowych naszego autorstwa mogą tworzyć sieci układane metodami wykopowymi tradycyjnymi i wąsko wykopowymi. Do ich łączenia wystarczą tradycyjne metody takie jak zgrzewanie doczołowe i elektrooporowe, czy użycie przejściówek PE/stal. Rury nadają się również do łączenia kształtkami segmentowymi i łukami.

Zapraszamy do kontaktu. 

Polecane produkty:

Rury wodociągowe

Rury kanalizacyjne

Studnie kanalizacyjne

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.