Nowa odsłona wizerunku ELPLAST+

Stawiamy na rozwój w każdej dziedzinie!

Misją ELPLAST+ było od zawsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów, świadcząc usługi na możliwie najwyższym poziomie. Jakość wykonywanych produktów i trwałość używanych do produkcji materiałów, rzetelne doradztwo i bardzo bliskie relacje pozwoliły nam zabudować zaufanie Kontrahentów.

Podążając za trendami

W ELPLAST+ mamy pełną świadomość, że skuteczna realizacja naszych zadań musi iść w parze z oczekiwaniami Klientów oraz potrzebami rynku. Dlatego zwracamy uwagę nie tylko na najwyższą jakość produktów oraz indywidualną obsługę, ale także na to jak nasza marka jest odbierana przez Klientów. Podjęliśmy w ostatnim czasie wiele strategicznych decyzji zarówno w obszarze struktury firmy, jak też obszarze biznesu. Postawiliśmy na dynamiczny rozwój i osiągamy ten cel z Państwa pomocą i wsparciem. Jesteśmy niezwykle wdzięczni naszym Klientom za ich zaufanie, lojalność i rekomendacje. To dla nas najlepszy dowód na to, że sposób, w jaki realizujemy nasze zadania jest wartościowy, a obrany kierunek właściwy.

Odświeżony wizerunek

ELPLAST+ przechodzi aktualnie proces unowocześnienia i intensywnego rozwoju. Postanowiliśmy jeszcze bardziej wyraźnie podkreślić ten przełomowy moment w naszej historii, odświeżając również logo marki. To krok, dzięki któremu strategia biznesowa i strategia komunikacyjna, są ze sobą spójne i wzajemnie się uzupełniają.

Dla ELPLAST+ obecny okres jest czasem wyjątkowym. Wierzymy, że będziecie Państwo uczestniczyć w dalszym rozwoju marki i osiąganiu kolejnych wspólnych sukcesów!

Skontaktuj się z nami

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.