GEOTHERM EP+ z nominacją do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”

Z dumą informujemy, iż produkt firmy ELPLAST+ uzyskał nominację do Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” w XXVIII Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi. Rury do geometrii z wewnętrznymi wypustkami spiralnymi GEOTHERM EP+ znalazły się na liście 26-ciu produktów pozytywnie zaopiniowanych przez Kolegium Ekspertów i walczą o prestiżowe wyróżnienie.

Kilka słów o konkursie

„Teraz Polska” to konkurs cieszący się od prawie 30 lat dużym zainteresowaniem firm, które szukają sposobu na potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez siebie produktów i usług. Konkurs organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego i każdego roku jego poziom rośnie, czego dowodem jest coraz liczniejsza grupa firm chcących wziąć w nim udział. Konkurs „Teraz Polska” to doskonały sposób na udowodnienie, jak dobrze rozwinięta jest polska gospodarka.

ELPLAST+ w konkursie „Teraz Polska”

Nominacje 28 edycji konkursu „Teraz Polska” organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego zostały ogłoszone 23 kwietnia 2018 roku w Hotelu Gromada w Warszawie. Po ogłoszeniu nominacji mieliśmy okazję zaprezentować się Kapitule podczas wystawy. Po prezentacji, jury składające się z 25 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego, w drodze głosowania wybrało zwycięzców tegorocznej edycji konkursu. Laureatów XXVIII edycji konkursu „Teraz Polska” poznamy podczas uroczystej gali wręczenia statuetek 18 czerwca 2018r. w Teatrze Wielkim. ELPLAST+ ma szansę zdobyć prestiżowe wyróżnienie, jakim jest biało – czerwone Godło „Teraz Polska”, które stało się zarówno dla Polaków, jak i na całym świecie symbolem najwyższej jakości i polskiego pochodzenia produktu.

 

TP_EP+_4

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.