ENERGETAB w Bielsku-Białej

ENERGETAB w Bielsku-BiałejW dniach 13-15 września „ELPLAST+” Sp. z o.o. uczestniczyła jako wystawca w kolejnej edycji Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.
Na stoisku zaprezentowaliśmy szeroki asortyment produktów ELPLAST+ dla telekomunikacji i energetyki – m. in. nowe zasobniki kablowe ZZ-PE typu MIKRO oraz zasobniki uniwersalne typu A2 i B2.

Nasze stoisko odwiedziło wielu kontrahentów i gości, za co serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.