Sezon urlopowy się zaczął! Czas na kupno… roweru wodnego!

Rozpoczęliśmy już sezon wyjazdów i urlopów. Piękna pogoda coraz częściej skłania do wypadów nad różnorakie kąpieliska, rzeki i jeziora. Oprócz przyjemnego odpoczynku i cieszenia się promieniami słonecznymi, warto też poświęcić czas na aktywność fizyczną. W tym wypadku świetnie sprawdzi się rower wodny – doskonałe rozwiązanie dla każdego, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej.

 

Rowery wodne dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, kształtach czy rozmiarach – każdy, nawet najbardziej wymagający użytkownik, znajdzie coś dla siebie. Na wyprawę rowerem wodnym możemy wybrać się w parze, jak i całą rodziną –  wystarczy wybrać odpowiedni model.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

 

Bardzo istotną cechą rowerów wodnych jest bezpieczeństwo użytkowania. Ich stabilna konstrukcja gwarantuje niezatapialność. Pojazdy utrzymują się na wodzie nawet bez pedałowania, dzięki temu są odpowiednie dla osób, które nie mają rozwiniętych umiejętności wioślarskich. Są także odpowiednie dla dzieci, pod warunkiem, że podczas przejażdżki obecna jest osoba pełnoletnia.

 

Dzięki temu, iż rowery są odporne na promieniowanie ultrafioletowe – nie wymagają także konserwacji. Są też wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle trwałe. Decydując się na ich zakup możemy być pewni, że zapewniamy sobie i swoim bliskim rozrywkę na długie lata. Pojazdy nie potrzebują odświeżania koloru i malowania, jak również nie trzeba stosować specjalnych środków ochronnych by je zabezpieczać. Co więcej, dzięki niezwykle lekkiej konstrukcji bardzo łatwo można je transportować i przechowywać po zakończeniu sezonu letniego.

 

Dzięki wyprofilowanym i regulowanym siedzeniom, komfort użytkowania rowerów wodnych jest jeszcze większy, a przyjemna rozrywka może trwać godzinami. Jedynym napędem tych pojazdów są nasze mięśnie, co pozytywnie wpływa zarówno na ogólną kondycję fizyczną, jak i stan środowiska.

Skontaktuj się z nami

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


    Dane osobowe podane na powyższym formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych „Elplast+” Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, ul. Niepodległości 8, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) w celach kontaktowych dotyczących odpowiedzi na przesłane wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wyjaśnienia zgłoszenia. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód . Dane osobowe nie będą udostępniane, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do tego na podstawie przepisów prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.